CFR2WSJT-73-270K
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-270K
JLCPCB Part #
C1396615
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 270kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS