CFR2WSJT-73-24K
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-24K
JLCPCB Part #
C1396619
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS