CFR2WSJT-73-220K
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-220K
JLCPCB Part #
C1396550
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 220kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS