CFR2WSJR-73-470K
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-470K
JLCPCB Part #
C1758199
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 470kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS