CFR2WSJR-73-33K
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-33K
JLCPCB Part #
C1757778
Description
-55℃~+155℃ 2W 33kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS