CFR2WSJR-73-27K
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-27K
JLCPCB Part #
C1757764
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS