CFR2WSJR-73-22K
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-22K
JLCPCB Part #
C1757915
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS