CFR2WSJR-73-130R
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-130R
JLCPCB Part #
C1758288
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS