CFR25SJT-52-680R
MFR.Part #
CFR25SJT-52-680R
JLCPCB Part #
C3529917
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 680Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS