CFR25SJT-52-18R
MFR.Part #
CFR25SJT-52-18R
JLCPCB Part #
C3397488
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 18Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS