CFR25SJT-52-160R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR25SJT-52-160R
JLCPCB Part #
C3541687
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 160Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS