CFR25SJR-52-750K
MFR.Part #
CFR25SJR-52-750K
JLCPCB Part #
C1742567
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 750kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS