CFR25SJR-52-6K8
MFR.Part #
CFR25SJR-52-6K8
JLCPCB Part #
C1742572
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS