CFR25SJR-52-39K
MFR.Part #
CFR25SJR-52-39K
JLCPCB Part #
C1844967
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS