CFR25SJR-52-2R7
MFR.Part #
CFR25SJR-52-2R7
JLCPCB Part #
C1745042
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS