CFR25SJR-52-24K
MFR.Part #
CFR25SJR-52-24K
JLCPCB Part #
C1742616
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS