CFR25SJR-52-16K
MFR.Part #
CFR25SJR-52-16K
JLCPCB Part #
C1844960
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS