CFR25SJR-52-160K
MFR.Part #
CFR25SJR-52-160K
JLCPCB Part #
C1844965
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 160kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS