CFR25SJR-52-13K
MFR.Part #
CFR25SJR-52-13K
JLCPCB Part #
C1844958
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS