CFR200JR-73-9K1
MFR.Part #
CFR200JR-73-9K1
JLCPCB Part #
C1759559
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.1kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS