CFR200JR-73-56K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR200JR-73-56K
JLCPCB Part #
C1762178
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 56kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS