CFR200JR-73-430R
MFR.Part #
CFR200JR-73-430R
JLCPCB Part #
C1762556
Description
-55℃~+155℃ 2W 430Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS