CFR200JR-73-360K
MFR.Part #
CFR200JR-73-360K
JLCPCB Part #
C1762455
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 360kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS