CFR200JR-73-1K5
MFR.Part #
CFR200JR-73-1K5
JLCPCB Part #
C1763019
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS