CFR200JR-73-16R
MFR.Part #
CFR200JR-73-16R
JLCPCB Part #
C3472268
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS