CFR1WSJT-52-75K
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-75K
JLCPCB Part #
C1373017
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 75kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS