CFR1WSJT-52-560K
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-560K
JLCPCB Part #
C1373640
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 1W 560kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS