CFR1WSJT-52-4K7
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-4K7
JLCPCB Part #
C3421428
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS