CFR1WSJT-52-39K
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-39K
JLCPCB Part #
C1373123
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 39kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS