CFR1WSJT-52-330K
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-330K
JLCPCB Part #
C1373080
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 1W 330kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS