CFR1WSJT-52-130K
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-130K
JLCPCB Part #
C1373245
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 130kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS