CFR1WSJT-52-12R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-12R
JLCPCB Part #
C1376678
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 12Ω 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS