CFR100JT-52-680R
MFR.Part #
CFR100JT-52-680R
JLCPCB Part #
C3471026
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS