CFR100JT-52-43R
MFR.Part #
CFR100JT-52-43R
JLCPCB Part #
C1378911
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS