CFR100JT-52-430K
MFR.Part #
CFR100JT-52-430K
JLCPCB Part #
C3520895
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 430kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS