CFR100JT-52-3K3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR100JT-52-3K3
JLCPCB Part #
C1383031
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS