CFR100JT-52-33R
MFR.Part #
CFR100JT-52-33R
JLCPCB Part #
C1382987
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS