CFR100JT-52-27K
MFR.Part #
CFR100JT-52-27K
JLCPCB Part #
C1383482
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS