CFR100JT-52-24R
MFR.Part #
CFR100JT-52-24R
JLCPCB Part #
C1378926
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS