CFR100JT-52-1K8
MFR.Part #
CFR100JT-52-1K8
JLCPCB Part #
C1378954
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS