CFR100JT-52-1K2
MFR.Part #
CFR100JT-52-1K2
JLCPCB Part #
C3496471
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS