CFR100JT-52-18R
MFR.Part #
CFR100JT-52-18R
JLCPCB Part #
C3460690
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS