CFR100JT-52-180R
MFR.Part #
CFR100JT-52-180R
JLCPCB Part #
C1382996
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS