CFR100JT-52-160K
MFR.Part #
CFR100JT-52-160K
JLCPCB Part #
C1383120
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 160kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS