CFR100JR-73-820K
MFR.Part #
CFR100JR-73-820K
JLCPCB Part #
C3378700
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 820kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS