CFR100JR-73-7R5
MFR.Part #
CFR100JR-73-7R5
JLCPCB Part #
C3354721
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS