CFR100JR-73-75K
MFR.Part #
CFR100JR-73-75K
JLCPCB Part #
C3491594
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS