CFR100JR-73-2M4
MFR.Part #
CFR100JR-73-2M4
JLCPCB Part #
C1757225
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.4MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS