CFR100JR-73-2K2
MFR.Part #
CFR100JR-73-2K2
JLCPCB Part #
C1758468
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS