CFR100JR-73-27K
MFR.Part #
CFR100JR-73-27K
JLCPCB Part #
C1754483
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS